دریافت بهترین نتیجه از جراحی زیبایی بینی نیاز مند یک جراح بینی با تجربه و متبحر و همچنین انجام نکات مراقبت های بعد از آن می باشد. شاید با خود فکر کنید که انتخاب بهترین دکتر بینی در مشهد یا شهر محل سکونت ما چه کمکی به دریافت نتایج مطلوب از این پروسه می کند ؟ مگر تمامی پزشکانی که در حوزه عمل های زیبایی بینی و صوررت مشغول به کار و فعالیت هستند قادر به انجام این کار نیستند ؟ برای یافتن پاسخ این سوالات توصیه می کنیم این مقاله از سایت دکتر محمد علی زرین قلم بهترین جراح بینی مشهد را مطالعه بفرمایید. ما در ادامه این مقاله در رابطه با اهمیت انتخاب بهترین دکتر رینوپلاستی ، نحوه انتخاب او و غیره مطالبی را بیان کرده ایم که حتما به شما در انتخاب پزشک مورد نظر و تصمیم گیری در رابطه با انجام عمل دماغ کمک خواهد کرد.

موثرترین و اساسی ترین عامل در مطلوب بودن نتیجه عمل رینوپلاستی ، بالا بودن میزان تجربه و مهارت دکتر عمل بینی است. بنابراین باید در انتخاب جراح بینی خود در مشهد ، تهران یا سایر شهر های ایران زمان و دقت کافی را صرف نمایید. از دیگر عوامل موثر در مطلوب بودن نتیجه عمل بيني می توان به استخوانی بودن آن ، کم بودن میزان ایرادات بینی ، رعایت و انجام دقیق نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحي بيني اشاره کرد.

اهمیت انتخاب جراح بینی خوب در مشهد

فرقی نمی کند در شهر زیبا و آرامش بخش مشهد زندگی می کنید یا در جنوب کشور در شیراز یا مرکز ایران ؛ تصمیم شما در انتخاب جراح ، انتخابی خواهد بود که سال ها باید با آن زندگی کنید. یک روند موفق باعث می شود که شما خودتان را دوست بدارید و در سال های بعد از اجرای آن روند ، حس اعتماد به نفس را تجربه کنید. از طرف دیگر ، سپردن عملتان به دستان یک پزشک بی تجربه احتمال ایجاد نتایج ضعیف را افزایش داده و به تحمیل هزینه ها و صرف زمان اضافی بر شما منجر می شود.

بنابراین یکی از مهم ترین اقدامات در تضمین نتیجه رضایت بخش رینوپلاستی ، انتخاب دکتر عمل بینی خوب در مشهد مناسب می باشد. از آنجایی که این عمل در میان چالش برانگیزترین روندهای زیبایی قرار دارد ، شما باید دکتری را که صاحب تخصص بی نظیر ، تجربه عمل زیبایی دماغ قابل ملاحظه و سابقه درخشان در ارائه نتایج مطلوب است انتخاب کنید. بهترین جراح بینی مشهد یا سایر شهر های ایران ، یک فرد اهل گفتگوی تاثیرگذار نیز می باشد که با دقت به بیمار خود گوش داده و همچون یک دکتر دلسوز عمل می کند. از آنجایی که این پروسه یک جراحی گزینشی بوده و هیچ اضطراری در آن وجود ندارد ، هیچ عذر و بهانه ای برای کوتاهی در تحقیق در یافتن یک دکتر بینی خوب و ریسک کردن بر روی چهره قابل توجیه نمی باشد.

ویژگی های ذیل را حین انتخاب دکتر جراحی بینی مشهد مد نظر قرار دهید ؟

 • یافتن یک بهترین جراح بینی مشهد یا سایر شهر های ایران با بورد تخصصی که صاحب تجربه زیاد در روند مورد نظر می باشد، نقش حیاتی در دستیابی به نتایج مطلوب دارد.
 • یکی از مهم ترین ویژگی های یک دکتر بینی خوب دوره دیده و با تجربه بودن در عمل زیبایی مورد نظر می باشد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که دکتر منتخب شما دارای بورد تخصصی می باشد.
 • هر زمینه از این پروسه به مهارت های مختلفی نیاز دارد. شما می توانید تصور کنید که چگونه این عمل با جراحی سینه که عمدتاً با بافت نرم سروکار دارد متفاوت است. با توجه به این موضوع جراح زیبایی می تواند در حوزه خود دارای فوق تخصص هایی نیز باشد. انتخاب پزشکی که در زمینه زیبایی بینی دارای تخصص و تجربه قابل ملاحظه باشد ، از مهم ترین ملاحظاتی است که باید مد نظر قرار داده شود.
 • کسب اطلاعات درباره دوره های سپری شده توسط بهترین دکتر بینی ، سابقه کاری و تعداد دفعات انجام روند عمل دماغ مورد نظر نیز از جمله مطالبی است که در زمان انتخاب پزشک زیبایی حائز اهمیت می باشد.
 • یک جراح بینی خوب در مشهد باید دارای حس زیبایی شناسی جذاب و ستودنی باشد. همگی ما می دانیم آن چیزی که از نظر یک فرد زیبا است ممکن است از نظر فرد دیگر غیر جذاب باشد. به همین دلیل شما نمی توانید تنها به پیشنهادات یک دوست یا تنها به تجربه عمل زیبایی وابسته باشید. شما باید به دقت نتایج را از طریق گفتگو با هر پزشکی بررسی نمایید.

بهترین جراح بینی مشهد - دکتر زرین قلم

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی مشهد

به عکس های قبل و بعد نتایج عمل هر پزشک برای روند مورد نظر خود نگاه کنید. آیا نتایج این پروسیجرها از نظر شما جذاب است ؟ به نتایج بدست آمده در بیمارانی که دارای ویژگی های شبیه به شما هستند با دقت نگاه کنید. احساس شما نسبت به برخورد و رفتار جراح بینی مورد نظر و پرسنل نیز در زمان انتخاب او به عنوان بهترین دکتر بینی نقش بسیار مهمی دارد. جراحی یک معامله بزرگ است و در مسیر رسیدن به چهره نهایی شما ، فراز و نشیب های زیادی وجود دارد. شما باید نسبت به دکتر عمل بینی و تیم پشتیبان او ، صد در صد احساس راحتی کنید. از همین رو بهتر است پزشک را انتخاب کنید که او را دوست داشته و کاملاً از سلامت خود پس از سپردن عمل به دستان او و نتیجه این پروسه ، اطمینان و اعتماد داشته باشید.

از خودتان بپرسید :

 • آیا دوست دارم وقت خود را در طول روند ، با این شخص سپری کنم ؟
 • آیا می توانم در خصوص بی خطر و مناسب بودن این روند ، به توصیه های بهترین دکتر بینی مشهد مورد نظر اعتماد کنم ؟
 • آیا در زمان پرسیدن کلیه سوالات مورد نظرم در طول روند ، می توانم نسبت به بهترین دکتر بینی منتخب در مشهد یا سایر شهر های کشور احساس راحتی کنم ؟
 • آیا می توانم در خصوص افشا کردن تمام تاریخچه پزشکی و عاداتم برای این پزشک بینی مشهد ، به او اعتماد کامل داشته باشم ؟

بهترین جراح بینی مشهد به جلسه مشاوره به عنوان یک جلسه مهم طراحی شده برای تشخیص دقیق مشکل ، کشف یک طرح درمان موثر و مشتق نمودن اطلاعات مرتبط از قبیل روش های جایگزین ، خطرات و نتایج پیش بینی شده می نگرد.

مشاوره های رینوپلاستی با محوریت کسب اطلاعات دقیق و آسان تر نمودن تصمیم گیری پزشکی ، بر اساس اطلاعات دقیق و صحیح می باشد. بسیاری از جراحان وقت اندکی را صرف آزمایش کردن و گوش کردن به بیماران خود نموده ، توضیحات مختصری در خصوص مشکل و منطق درمان در اختیار بیمار قرار می دهند. در بسیاری از گزینه ها ، یک تاریخچه کامل بیمار ، آزمایش بینی او و توضیح کامل درمان توصیه شده و خطرات مرتبط با آن به کمتر از یک ساعت زمان نیاز دارد. در حالی برخی جراحان متعهدکه به عنوان یک جراح بینی خوب در مشهد یا دیگر شهر های ایران نامیده می شوند ، این زمان را به بیمار خود اختصاص داده و حتی گاهی از تصویر سازی های کامپیوتری برای شبیه سازی تغییرات در کانتور بینی استفاده می کنند به طوری که بیمار بتواند راحت تر درباره اهداف زیبایی خود ، تصمیم گیری کند.

ویژگی های بهترین دکتر بینی مشهد چیست ؟

از جمله مهم ترین ویژگی های برترین جراحان دماغ که حتماً باید حین انتخاب بهترین جراح بینی مشهد خود مد نظر قرار دهید عبارتنداز :

 • باوجدان بودن :

با وجدان بودن خصیصه بارز و مشترک همه جراحان بینی می باشد. پزشکی که از وجدان کاری بالا برخودار باشد فقط منافع مالی خودش را در نظر نگرفته و عمل زیبایی بینی را فقط برای اشخاصی انجام می دهد که اطمینان باشد این عمل برای آن ها عوارض خاصی به دنبال نداشته و با نتایج رضایت بخشی برای آن ها همراه خواهد بود.

 • صرف زمان کافی :

زمان لازم را برای بررسی وضعیت سلامت ، اطمینان از وجود شرایط لازم برای این فرآیند در فرد صرف نموده ، از سلایق و انتظارات او آگاه می شود.

از دیگر ویژگی های یک جراح بینی خوب می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 • تجویز آزمایشات و عکسبرداری های لازم
 • داشتن قدرت تصور بالا
 • اشراف کامل و دقیق بر اصول زیبایی شناسی و ریاضی
 • مسئولیت پذیری
 • داشتن برخورد خوب با بیماران
 • صبور و باحوصله بودن
 • باتجربه بودن و داشتن مهارت کافی در زمینه عمل بینی
 • دارا بودن صلاحیت علمی از نظر وزارت بهداشت و غیره.

چنانچه قصد عمل بینی در مشهد را داشته و به دنبال بهترین جراح بینی مشهد هستید باید بگوییم دکتر محمدعلی زرین قلم از جمله جراحان بینی خوب در این شهر می باشند که کارنامه بسیار موفقی در زمینه عمل های زیبایی بینی و صورت دارد. با مراجعه به صفحه رسمی اینستاگرام ایشان می توانید نمونه کارهای شان را مشاهده کنید.

از کجا بدانیم که جراح بینی ای که انتخاب کرده ایم از تجربه و مهارت بسیار بالایی برخوردار است ؟

یکی از مهم ترین و اصلی ترین سوالاتی که ممکن است ذهن افراد را به خود درگیر نماید این است که چگونه می توانیم بفهمیم که جراح یا پزشک مورد نظر ما از تجربه ، مهارت و دانش بسیار بالا برخوردار است ؟ برای پاسخ به این سوال باید بگویم که فهمیدن این موضوع با وجود تعداد جراحان بسیار زیاد که خود را بهترین و با تجربه ترین می نامند بسیار سخت و دشوار می باشد. اما با این وجود بد نیست که در زمان انتخاب علاوه بر ویژگی های گفته شده فوق به چندین نکته و نشانه های خارجی دقت نمایید. نکاتی که در ادامه این مقاله گفته می شود باید در رابطه با بهترین جراح بینی در مشهد یا سایر شهر های ایران صدق نماید. این نکات عبارت اند از:

 • انجام عمل های بینی متعدد

یک جرح بینی خوب و با تجربه باید به دلیل تخصص ، مهارت و جایگاهی که دارد عمل های بسیار زیادی را در طول دروه طبابت خود انجام داده باشد. پیگیری این که یک جراح چه تعداد این عمل را انجام داده است به تعداد نمونه کار های موجود در صفحه رسمی اینستاگرام و وب سایت خود بستگی دارد. مراجعه کردن به این صفحات و دیدن نمونه کار های بهترین دکتر بینی انتخابی و بررسی آن ها باعث می شود شما از تعداد جراحی های انجام شده توسط پزشک آگاهی پیدا کنید.

 • داشتن بهترین نمونه کار ها

مهم تر از تعداد عمل های که بهترین جراح بینی مشهد مورد نظر انجام داده است کیفیت و زیبایی نتیجه به وجود آمده اس. شما باید به تصاویر گرفته شده از نتیجه عمل ها در صفحات مجازی دقت بسیار زیادی کنید تا بتوانید میزان کیفیت نتیجه حاصل شده را بفهمید. علاوه بر آن نیز همانطور که گفته شد با بیماران سابق او ارتباط برقرار کنید و از وی در رابطه با میزان رضایتمندی ، کیفیت تنفس بعد از عمل و موفقیت آمیز بودن یا نبودن عمل چندین سوال بپرسید. همچنین شما می توانید در زمان مشاهده نمونه کار ها فرم چشم ها بعد از این فرآیند ، نوع بخیه ، فرم بینی بلافاصله بعد از عمل و غیره را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید.

چرا داشتن تحصیلات و تخصص بالای جراح بینی برای انجام رینوپلاستی اهمیت بسیار زیادی دارد ؟

ما در طول این مقاله چندین بار بیان کردیم که جراح مورد نظر شما باید از تحصیلات ، تخصص و مهارت بسیار بالایی برخوردار باشد، اما چرا ؟ چرا تمامی افراد برای اطمینان از پزشک و سپردن خودشان به او نیاز دارند تا بدانند که آیا پزشک در زمینه عمل های زیبایی پلاستیک از تخصص ، دانش و مهارت بسیار بالایی برخودر است یا خیر ؟ چرا این نکته بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد ؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم که یک جراح بینی متخصص که قادر است این فرایند را به نحوه احسنت انجام دهد و نتیجه ای ایده آل و مطلوبی حاصل نماید به تخصص و دانش بسیار زیادی نیاز دارد، وی برای کسب مهارت ، دانش و تجربه کافی نیاز دارد تا دوره های تخصصی و فوق تخصصی را بگذرانند. پزشک مورد نظر ، ابتدا باید 7 سال در دوره پزشکی عمومی تحصیل نموده و سپس به مدت 4 سال مشغول به گذراندن دوره تخصصی گوش ووحلق و بینی باشد. پس از آن نیز برای کسب مهارت و تجربه بیشتر باید به مدت ۱/۵ سال دوره فوق تخصصی فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت را طی نماید.

اما برخی از افراد به دلیل اینکه هزینه کمتری بپردازند ؛ برای انجام این پروسه نزد پزشکان عمومی که در این حوزه از تخصص بسیار کمی برخوردار اند می روند. به بیانی دیگر حاضر اند بینی و بدن خود را به دست کسانی بسپارند که در این حوزه هیچ تجربه ، علم و تخصصی ندارند. نتیجه این نوع از فرایندها نیز قبل از انجام آن مشخص بوده و معمولا یک آسیب جبران ناپذیر به زیبایی و عملکرد بینی وارد می شود. بهترین جراح بینی مشهد یا سایر شهر های ایران حتما حتما باید دارای بورد تخصصی عمل های زیبایی صورت باشند و از مهارت و تجربه کافی در زمینه عمل های زیبایی برخوردار باشند تا بتوانند بهترین و زیبا ترین نتیجه را برای متقاضیان خود به ارمغان بیاورند.

توصیه های دکتر زرین قلم ، جراح بینی مشهد در خصوص مراقبت های بعد از عمل بینی