همه چیز درباره پروتز گونه

پروتز گونه یا گونه گذاری ، روشی ایمن بوده که منجر به خوش فرم تر و برجسته تر شدن گونه ها و همچنین افزایش جذابیت چهره می گردد ؛ چرا که گونه های لاغر ، سبب خسته و مسن به نظر رسیدن صورت می شوند ؛ لازم به ذکر است ، این جراحی زیبایی صورت مناسب افرادی می باشد که دارای ساختار گونه های ضعیف و لاغر هستند.

پروتز گونه

چگونگی انجام جراحی پروتـز گونه

در ابتدا ؛ می خواهیم انواع پروتـز گونه را معرفی کنیم :

  1. پروتـز گونه ای : این نوع از پروتـز گونه ، به طور مستقیم بر روی قسمت برجسته استخوان گونه ، قرار گرفته و هدف از آن ، برجسته سازی مستقیم گونه ها می باشد.
  2. پروتز زیر گونه ای : استفاده از این نوع از پروتز ، علاوه بر پرتر شدن گونه ها ، به درمان افتادگی گونه نیز می پردازد ؛ در واقع در این روش ، بر روی برجسته سازی قسمت پایینی گونه تمرکز می شود.
  3. پروتز ترکیبی : از این نوع از پروتز ، زمانی استفاده می شود که هدف از جراحی پروتـز گونه ، برجسته سازی همزمان گونه و بافت زیر آن ، است ؛ این روش ، مناسب افرادی است که صورت آن ها ، بیش از حد لاغر می باشد.

کارگذاری پروتـز گونه ، تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی و خواب عمیق به روش های متفاوتی انجام می گیرد که یکی از متداول ترین آن ها ، از طریق ایجاد برش درون دهان می باشد.

بسیاری از افراد ، در این باره نگران می باشند که نصب پروتـز گونه از طریق دهان ، احتمال بروز عفونت را افزایش می دهد ؛ در این رابطه ، لازم به ذکر است که طبق مطالعات صورت گرفته ، امکان احتمال بروز عفونت در این روش نسبت به سایر روش ها ، بیشتر نمی باشد ؛ بنابراین ، جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

عوارض پروتز گونه چیست ؟

جراحی پروتز گونه ، روشی ایمن به منظور افزایش جذابیت و همچنین تناسب چهره ، می باشد که در صورت انجام آن ، توسط پزشک ماهر و باتجربه و همچنین توجه افراد به رعایت نکات و مراقبت های قبل و بعد از آن ، هیچ گونه خطری آن ها را تهدید نخواهد کرد.

هزینه پروتـز گونه چقدر است ؟

اطلاع از هزینه دقیق پروتـز گونه ، نیازمند مراجعه به پزشک و قرارگیری تحت معاینه می باشد و سپس ، هزینه نهایی آن اعلام می گردد ؛ بنابراین ، به افراد زیباجو توصیه می گردد ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، به پزشک مراجعه نمایند.