العربیة

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

جراحی بینی نیمه فانتزی در مشهد

جراحی بینی نیمه فانتزی در مشهد یکی از رایج ترین انواع مدل های رینوپلاستی یا جراحی بینی در مشهد ، در عصر حاضر بخصوص در میان زنان می باشد. این مدل بینی ترکیبی از بینی طبیعی و بینی فانتزی محسوب می شود و دکتر محمدعلی زرین قلم ، بهترین جراح بینی مشهد در انجام آن حاذق می باشند. تغییرات در طول عمل زیبایی بینی نیمه فانتزی آنچنان شگفت انگیز است که در طول روند ، علاوه بر اصلاح شکل ظاهری بینی و حفظ ویژگی های طبیعی آن، تلاش می شود تا نوک بینی نیز از نمای نیمرخ اندکی قوس دار شود. بینی شکل گرفته در طول این روند ، علاوه بر طبیعی بودن ، ویژگی های غیر عادی حاصل از جراحی فانتزی را نیز دارا نمی باشد.

جراحی بینی نیمه فانتزی - دکتر محمد علی زرین قلم

نکاتی در خصوص عمل بینی نیمه فانتزی

باید ذکر کنیم که به منظور دستیابی به نتایج ایده آل در جراحی بینی نیمه فانتزی ، جراحی باید به دستان بهترین جراح بینی مشهد یا سایر شهر های ایران که در زمینه تکنیک های عمل زیبایی بینی طبیعی و فانتزی تبحر و تخصص دارد انجام شود. در قدم نخست، ساختار و نوع بینی بیمار توسط جراح مورد آزمایش قرار می گیرد تا جراحی زیبایی بینی در مسیر صحیح هدایت شده و بهترین تکنیک برای دستیابی به نتیجه مطلوب انتخاب شود. یکی از الزامات برای رینوپلاستی به فرم نیمه فانتزی ، داشتن بینی با پوست نازک و غضروف قوی است. این تکنیک جراحی زیبایی بینی بر روی بینی های گوشتی که داشتن غضروف ضعیف، پوست ضخیم و شل یکی از مشخصه های بارز آن ها می باشد، قابل اجرا نبوده و نتیجه مطلوبی را به دست نمی دهد. افراد دارای بینی گوشتی هرگز داوطلبین خوبی برای عمل بینی نیمه فانتزی به شمار نمی آیند و بهترین روند جراحی برای آن نوع بینی ها ، یا رینوپلاستی طبیعی می باشد.

شما می توانید نمونه جراحی بینی فانتزی در مشهد با دکتر زرین قلم را در ویدیو زیر مشاهده بفرمایید.

فرم دقیق عمل بینی نیمه فانتزی به چه شکل است ؟

رینوپلاستی عمدتا به چند شکل متفاوت مورد انجام قرار می گیرد اعم از طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی می باشد. در این نوشتار قصد بر آن است که در ارتباط با تفاوت این مدل با دیگر فرم های عمل بینی صحبت کنیم. در جراحی بینی فانتزی ، پل بینی قوس دارد و نوک آن روبه بالا است و به عبارت بهتر فاصله نوک بینی با لب بالایی بیشتر است اما در جراحی بینی طبیعی در مشهد ، هیچ یک از این تغییرات به وجود نمی آید و برعکس بهترین جراح بینی مشهد بر این تلاش است که فرم نهایی بینی به شکل طبیعی و نرمال باشد که با دیگر اجزا صورت همخوانی و تقارن داشته باشد. اما در جراحی بینی نیمه فانتز ی ، فرم نهایی به دست آمده در واقع ما بین این دو نمونه خواهد بود یعنی نه به اندازه عمل بینی عروسکی و نچرال نخواهد بود. در شکل بینی نیمه فانتزی قوس بر روی پل دماغ به اندازه فرم فانتزی نخواهد بود. فاصله نوک بینی با لب بالایی نیز به میزان مناسبی انتخاب می شود. این مدل از جراحی عمدتا در میان بانوان از طرفدارای ویژه ای برخوردار است.

پیامد های عمل بینی نیمه فانتزی :

همانطور که می دانید هر جراحی درمانی و زیبایی با خود عارضه های را به همراه دارد. جراحی بینی نیمه فانتزی در مشهد از این ماجرا مستثنا نخواهد بود. اعمال تغییر در بدن بدون شک دارای واکنش از سوی اندام ها خواهد بود که نام آن را عوارض می گذارند. بروز این حالت ها در پی اتمام اعمال تغییرات امری طبیعی است و اگر رینوپلاستی توسط بهترین دکتر بینی نیمه فانتزی در مشهد ، انجام داده باشید ، بی شک این موارد در طی دوره نقاهت به خوبی برطرف خواهند شد.

عمل بینی نیمه فانتزی برای جراحی ثانویه مناسب است ؟

شایان ذکر است که در روند رینوپلاستی اولیه مقداری از بافت بینی دستخوش تغییر می شود که بتوان آن را مطابق با خواست و نظر فرد زیباجو در آورد اما اگر به هر دلیلی شخص مجدد بخواهد که مجدد این تغییرات را اعمال کند باید طبق صلاحدید بهترین دکتر عمل بینی نیمه فانتزی در مشهد اقدام کند. زیرا طی معاینه و بررسی مشخص می شود که شما برای انجام این پروسه فردی مناسب هستید یا خیر؟!

بهترین کاندیدای جراحی بینی نیمه فانتزی در مشهد چه افرادی هستند ؟

به طور عمده بیشتر متقاضیان این مدل از عمل بینی خانم ها هستند و باید در ابتدا اشاره کرد که بهترین متقاضیان برای این نوع جراحی آن دسته از زنان است که در دوره بارداری نیستند و یا مدتی از زایمان آنان گذشته باشد. این مدل به طور معمول برای آن افرادی که دارای غضروف و پوست نازکی هستند بیشتر کاربرد دارد زیرا به دلیل اعمال تغییرات بیشتر این نوع دوره ریکاوری کوتاه تری را سپری خواهند کرد. شایان ذکر است که در این مدل به دلیل ریز نقش شدن دماغ در چهره بهترین گزینه در میان مراجعه کنندگان انان هستند که صورت گرد و کوچکی دارند.

در ادامه باید گفت :

طبق گفته های بهترین جراح بینی خوب در مشهد در جراحی بینی نیمه فانتزی ، جراح تلاش می کند تا ویژگی های دو مدل بینی فانتزی و طبیعی را با یکدیگر ترکیب نماید. وی تناسب اندازه و شکل بینی را با سایر ویژگی های صورت در نظر می گیرد و نوک بینی را در اندکی بالاتر از حد نرمال قرار داده و قوس یا کمان بینی را نیز اندکی بلندتر می نماید. بینی در مدل نیمه فانتزی اندکی از بینی در مدل نرمال، کوچک تر است، ولی در برخی موارد به علت کوچک شدن بینی و به دلیل بی تجربه بودن پزشک، تنفس از راه بینی در این مدل، به اندازه تنفس از راه بینی در مدل بینی طبیعی آسان نمی باشد.

شکل بینی به فاکتورهای متعددی از جمله شکل استخوان ها و غضروف بینی وابسته است. در طول جراحی رینوپلاستی، جراح می تواند شکل بینی را با صاف کردن، بلند کردن، و تقویت نمودن استخوان های بینی، دستکاری نماید. هر چند تمامی مدل های بینی دارای ویژگی های منحصر بفرد خود می باشند، ولی بینی نیمه فانتزی به دلیل برخوردار بودن از ویژگی های هر دو مدل بینی فانتزی و طبیعی، نمونه منحصر بفرد و خاصی به شمار می آید که طرفداران زیادی را خصوصاً در میان بانوان به سمت خود جلب نموده است.

آیا عمل بینی نیمه فانتزی برای آقایان مناسب است ؟

معمولا بیشتر مردان تمایلی به اینکه مشخص باشد بینی آن ها جراحی شده است ندارند ؛ از این رو فرم طبیعی برای مردان مناسب تر است ؛ از طرفی آناتومی بینی و چهره مردان در مقایسه با خانم ها از ظرافت کمتری برخوردار بوده و همین موضوع موجب می شود تا طبق قاعده زیبایی شناسی از کوچک و ظریف کردن بینی مردان خودداری شود.

با در نظر گرفتن این شرایط ؛ همچنان ممکن است گروهی از پسران جوان که با هدف جراحی زیبایی بینی به پزشک مراجعه می کنند ، خواستار یک قوس ملایم و طبیعی در نمای نیم رخ باشند و دوست داشته باشند بینی آن ها نسبت به حالت طبیعی کمی کوچکتر باشد ؛ خوشبختانه جراحی بینی نیمه فانتزی می تواند این خواسته و انتظار آن ها را فراهم کند اما دقت داشته باشید که علاوه بر هدف بیمار از انجام جراحی ، آناتومی و شکل بینی و همچنین سایر اجزای صورت برای اصلاح و انتخاب مدل بینی بررسی می شود. به همین دلیل اگر بینی و آناتومی چهره متقاضی عمل رینوپلاستی به شکل نیمه فانتزی ، بستر مناسبی داشته باشد ، می توان این جراحی را انجام داد.

آیا پوست در نتیجه جراحی بینی نیمه فانتزی تاثیر دارد ؟

بله در پروسه رینوپلاستی ، ضخامت پوست از اهمیت بالایی برخوردار است. برای اینکه نتیجه طبیعی و زیبایی از عمل جراحی شما به سبک نیمه فانتزی حاصل شود ، لازم است پوست بینی از ضخامت خوبی برخوردار باشد ، پوست ضخیم یا پوست بسیار نازک ، کیفیت لازم را برای انجام عمل جراحی بینی ندارد. ضخامت پوست مانع از نمایش ظرافت های بینی نیمه فانتزی می شود و پوست بسیار نازک توانایی پوشش ناهمواری های اسکلت بینی را نداشته ؛ از این رو ممکن است بعد از جراحی شاهد برجستگی و فرورفتگی هایی در ظاهر بینی باشیم.

دکتر محمدعلی زرین قلم

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

نظرات

0 0 آرا
Article Rating
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 پرسش ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات