العربیة

آخرین مقالات

اشتراک گذاری

بهترین جراح بینی مشهد + نمونه کار و فیلم

دکتر محمد علی زرین قلم ، بهترین جراح بینی مشهد با تجربه‌ ای چندین ساله در این زمینه است. او با استفاده از تکنیک‌ های پیشرفته جراحی و به‌روزترین تجهیزات ، به بیماران خود خدماتی با کیفیت و بی‌نظیر ارائه می‌ دهد. دکتر زرین قلم به دلیل دقت و تبرحر بالایی که در انجام عمل‌ های جراحی از جمله رینوپلاستی از خود نشان داده است ، مورد اعتماد بسیاری از بیماران قرار گرفته است. علاوه بر این ، او به عنوان یک پزشک دقیق و متعهد به تعهد خود نسبت به بهبودی بیماران و رضایت آن ها از نتایج درمانی معروف است. به طور کلی ، دکتر زرین قلم با تخصص و تجربه‌ اش در جراحی بینی ، یک گزینه بسیار مناسب برای افرادی است که به دنبال بهبود شکل و ظاهر بینی خود به بهترین شکل ممکن هستند.

 

جراح بینی مشهد - دکتر زرین قلم

تجربه‌ زیبایی با دکتر زرین قلم ، جراح برجسته بینی مشهد

دریافت بهترین نتیجه از عمل زیبایی بینی در مشهد نیازمند یک جراح بینی با تجربه و متبحر و همچنین انجام نکات مراقبت های بعد از آن می باشد. شاید با خود فکر کنید که انتخاب بهترین دکتر بینی در مشهد یا شهر محل سکونت ما چه کمکی به دریافت نتایج مطلوب از این پروسه می کند ؟ مگر تمامی پزشکانی که در حوزه عمل های زیبایی بینی و صورت مشغول به کار و فعالیت هستند قادر به انجام این کار نیستند ؟ برای یافتن پاسخ این سوالات توصیه می کنیم این مقاله از سایت دکتر محمد علی زرین قلم بهترین دکتر بینی مشهد را مطالعه بفرمایید. ما در ادامه این مقاله در رابطه با اهمیت انتخاب بهترین دکتر رینوپلاستی ، نحوه انتخاب او و غیره مطالبی را بیان کرده ایم که حتما به شما در انتخاب پزشک مورد نظر و تصمیم گیری در رابطه با انجام عمل دماغ کمک خواهد کرد.

موثرترین و اساسی ترین عامل در مطلوب بودن نتیجه عمل رینوپلاستی ، بالا بودن میزان تجربه و مهارت دکتر عمل بینی است. بنابراین باید در انتخاب جراح بینی آقا در مشهد ، تهران یا سایر شهر های ایران زمان و دقت کافی را صرف نمایید. از دیگر عوامل موثر در مطلوب بودن نتیجه عمل بینی می توان به استخوانی بودن آن ، کم بودن میزان ایرادات دماغ ، رعایت و انجام دقیق نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحی بینی اشاره کرد.

اهمیت انتخاب جراح بینی خوب در مشهد

فرقی نمی کند در شهر زیبا و آرامش بخش مشهد زندگی می کنید یا سایر شهرهای ایران ؛ تصمیم شما در انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی مشهد ، انتخابی خواهد بود که سال ها باید با آن زندگی کنید. یک روند موفق باعث می شود که شما خودتان را دوست بدارید و در سال های بعد از اجرای آن روند ، حس اعتماد به نفس را تجربه کنید. از طرف دیگر ، سپردن عملتان به دستان یک پزشک بی تجربه احتمال ایجاد نتایج ضعیف را افزایش داده و به تحمیل هزینه ها و صرف زمان اضافی بر شما منجر می شود.

بنابراین یکی از مهم ترین اقدامات در تضمین نتیجه رضایت بخش رینوپلاستی ، انتخاب دکتر عمل بینی خوب در مشهد مناسب می باشد. از آنجایی که این عمل در میان چالش برانگیزترین روندهای زیبایی قرار دارد ، شما باید دکتری را که صاحب تخصص بی نظیر ، تجربه عمل زیبایی دماغ قابل ملاحظه و سابقه درخشان در ارائه نتایج مطلوب است انتخاب کنید. بهترین جراح بینی مشهد یا سایر شهر های ایران ، یک فرد اهل گفتگوی تاثیرگذار نیز می باشد که با دقت به بیمار خود گوش داده و همچون یک دکتر دلسوز عمل می کند. از آنجایی که این پروسه یک جراحی گزینشی بوده و هیچ اضطراری در آن وجود ندارد ، هیچ عذر و بهانه ای برای کوتاهی در تحقیق در یافتن یک دکتر بینی خوب و ریسک کردن بر روی چهره قابل توجیه نمی باشد.

 

برای مشاوره و اطلاع از هزینه عمل بینی با دکتر زرین قلم فرم تماس زیر را پر کنید.

فرم مقالات

بهترین جراح بینی مشهد از نظر کاربران

اگر تصمیم به عمل کردن بینی خود دارید و نمی دانید بهترین جراح بینی مشهد کیست ؟ توصیه می شود در قدم اول برای یافتن بهترین دکتر بینی مشهد ، از تجربه و نظر کاربرانی که قبلا این عمل را انجام داده اند ، استفاده نمایید. با وجود افزایش عمل زیبایی بینی حتما در دوستان و اشنایان خود شخصی را می شناسید که تجربه این جراحی را داشته باشد ، می توانید نظرات او را جهت یافتن پزشک بینی ماهر در مشهد به کار گیرید. اما نکته مهمی که در این راستا باید به آن توجه داشته باشید این است که همیشه اعتماد به نظر کاربران برای پیدا کردن پزشک بینی کافی نیست و باید از افراد مورد اطمینان سوال کرده و حتما برای صحت موضوع با سایر بیماران جراح زیبایی بینی مشهد مورد نظر صحبت نمایید و تنها به نظر یک الی دو بیمار در انتخاب جراح بینی خوب در مشهد اکتفا نکنید.

 

ویژگی هایی که باید در حین انتخاب جراح بینی مشهد مد نظر قرار دهید !

 • یافتن یک بهترین جراح بینی مشهد یا سایر شهر های ایران با بورد تخصصی که صاحب تجربه زیاد در روند مورد نظر می باشد، نقش حیاتی در دستیابی به نتایج مطلوب دارد.
 • یکی از مهم ترین ویژگی های یک جراح زیبایی بینی خوب مشهد دوره دیده و با تجربه بودن در عمل زیبایی مورد نظر می باشد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که دکتر منتخب شما دارای بورد تخصصی می باشد.
 • هر زمینه از این پروسه به مهارت های مختلفی نیاز دارد. شما می توانید تصور کنید که چگونه این عمل با سایر جراحی های زیبایی بدن متفاوت است. با توجه به این موضوع پزشک بینی می تواند در حوزه خود دارای فوق تخصص هایی نیز باشد. انتخاب پزشکی که در زمینه رینوپلاستی دارای تخصص و تجربه قابل ملاحظه باشد ، از مهم ترین ملاحظاتی است که باید مد نظر قرار داده شود.
 • کسب اطلاعات درباره دوره های سپری شده توسط بهترین دکتر دماغ ، سابقه کاری و تعداد دفعات انجام روند عمل دماغ مورد نظر نیز از جمله مطالبی است که در زمان انتخاب پزشک زیبایی بینی حائز اهمیت می باشد.
 • یک جراح بینی خوب در مشهد باید دارای حس زیبایی شناسی جذاب و ستودنی باشد. همگی ما می دانیم آن چیزی که از نظر یک فرد زیبا است ممکن است از نظر فرد دیگر غیر جذاب باشد. به همین دلیل شما نمی توانید تنها به پیشنهادات یک دوست یا تنها به تجربه عمل زیبایی وابسته باشید. شما باید به دقت نتایج را از طریق گفتگو با هر پزشکی بررسی نمایید.

نمونه کار عالی از دکتر زرین قلم ، جراح بینی مشهد

تصاویر قبل و بعد از عمل بینی - دکتر زرین قلم

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی مشهد

به عکس های قبل و بعد نتایج عمل هر پزشک برای روند مورد نظر خود نگاه کنید. آیا نتایج این پروسیجرها از نظر شما جذاب است ؟ به نتایج بدست آمده در بیمارانی که دارای ویژگی های شبیه به شما هستند با دقت نگاه کنید. احساس شما نسبت به برخورد و رفتار جراح بینی مورد نظر و پرسنل نیز در زمان انتخاب او به عنوان بهترین دکتر رینوپلاستی نقش بسیار مهمی دارد. جراحی یک معامله بزرگ است و در مسیر رسیدن به چهره نهایی شما ، فراز و نشیب های زیادی وجود دارد. شما باید نسبت به پزشک و تیم پشتیبان او ، صد در صد احساس راحتی کنید. از همین رو بهتر است جراح زیبایی بینی را در مشهد انتخاب کنید که او را دوست داشته و کاملاً از سلامت خود پس از سپردن عمل به دستان او و نتیجه این پروسه ، اطمینان و اعتماد داشته باشید.

 

از خودتان بپرسید :

 • آیا دوست دارم وقت خود را در طول روند ، با این شخص سپری کنم ؟
 • آیا می توانم در خصوص بی خطر و مناسب بودن این روند ، به توصیه های بهترین جراح رینوپلاستی مشهد مورد نظر اعتماد کنم ؟
 • آیا در زمان پرسیدن کلیه سوالات مورد نظرم در طول روند ، می توانم نسبت به بهترین دکتر بینی برای عمل در مشهد یا سایر شهر های کشور احساس راحتی کنم ؟
 • آیا می توانم در خصوص افشا کردن تمام تاریخچه پزشکی و عاداتم برای پزشک اعتماد کامل داشته باشم ؟

بهترین جراح بینی مشهد به جلسه مشاوره به عنوان یک جلسه مهم طراحی شده برای تشخیص دقیق مشکل ، کشف یک طرح درمان موثر و مشتق نمودن اطلاعات مرتبط از قبیل روش های جایگزین ، خطرات و نتایج پیش بینی شده می نگرد.

مشاوره های رینوپلاستی با محوریت کسب اطلاعات دقیق و آسان تر نمودن تصمیم گیری پزشکی ، بر اساس اطلاعات دقیق و صحیح می باشد. بسیاری از جراحان وقت اندکی را صرف آزمایش کردن و گوش کردن به بیماران خود نموده ، توضیحات مختصری در خصوص مشکل و منطق درمان در اختیار بیمار قرار می دهند. در بسیاری از گزینه ها ، یک تاریخچه کامل بیمار ، آزمایش او و توضیح کامل درمان توصیه شده و خطرات مرتبط با آن به کمتر از یک ساعت زمان نیاز دارد. در حالی برخی جراحان متعهد که به عنوان یک جراح بینی خوب در مشهد یا دیگر شهر های ایران نامیده می شوند ، این زمان را به بیمار خود اختصاص داده و حتی گاهی از تصویر سازی های کامپیوتری برای شبیه سازی تغییرات در کانتور دماغ استفاده می کنند به طوری که بیمار بتواند راحت تر درباره اهداف زیبایی خود ، تصمیم گیری کند.

 

 بهترین جراح بینی مشهد کیست ؟

از جمله مهم ترین ویژگی های برترین جراحان دماغ که حتماً باید حین انتخاب بهترین جراح بینی مشهد خود مد نظر قرار دهید عبارتند از :

 • باوجدان بودن :

با وجدان بودن خصیصه بارز و مشترک همه جراحان می باشد. پزشکی که از وجدان کاری بالا برخودار باشد فقط منافع مالی خودش را در نظر نگرفته و عمل زیبایی راینوپلاستی را فقط برای اشخاصی انجام می دهد که اطمینان باشد این عمل برای آن ها عوارض خاصی به دنبال نداشته و با نتایج رضایت بخشی برای آن ها همراه خواهد بود.

 • صرف زمان کافی :

زمان لازم را برای بررسی وضعیت سلامت ، اطمینان از وجود شرایط لازم برای این فرآیند در فرد صرف نموده ، از سلایق و انتظارات او آگاه می شود.

 

جراح بینی مشهد - دکتر زرین قلم

از دیگر ویژگی های یک جراح بینی خوب می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 • تجویز آزمایشات و عکسبرداری های لازم
 • داشتن قدرت تصور بالا
 • اشراف کامل و دقیق بر اصول زیبایی شناسی و ریاضی
 • مسئولیت پذیری
 • داشتن برخورد خوب با بیماران
 • صبور و باحوصله بودن
 • باتجربه بودن و داشتن مهارت کافی در زمینه عمل
 • دارا بودن صلاحیت علمی از نظر وزارت بهداشت و غیره.

چنانچه قصد عمل بینی در مشهد را داشته و به دنبال بهترین جراح بینی مشهد هستید باید بگوییم دکتر محمدعلی زرین قلم از جمله جراحان زیبایی بینی خوب در این شهر می باشند که کارنامه بسیار موفقی در زمینه عمل رینوپلاستی و صورت دارد. با مراجعه به صفحه رسمی اینستاگرام ایشان می توانید نمونه کارهای شان را مشاهده کنید.

 

بهترین جراح بینی مشهد - دکتر زرین قلم

بهترین جراح بینی مشهد با قیمت مناسب

برای متقاضیان عمل رینوپلاستی در مشهد علاوه بر تخصص ، مهارت و تجربه دکتر بینی ، هزینه و قیمت جراح بینی مشهد نیز اهمیت زیادی دارد. معمولا جراحان بینی که شهرت بیشتری دارند ، هزینه های بالاتری را برای انجام این پروسه دریافت می کنند. البته ذکر این نکته لازم است که دریافت هزینه زیاد برای انجام جراحی تضمینی بر کیفیت نیست ؛ البته این بدان معنا نیست که شما تنها به دلیل هزینه های پایین و ارزان عمل بینی با هر پزشکی اقدام به جراحی نمایید. در واقع لازم است از هزینه پایه این پروسه در شهر خود اطلاع داشته باشید و با در نظر گرفتن هزینه ای که می توانید برای این عمل زیبایی متقبل شوید ، پزشک بینی قیمت مناسبی را در شهر مشهد انتخاب نمایید که پاسخگو نیاز شما باشد.

 

جراح بینی مشهد - دکتر زرین قلم

 

بررسی مهارت ها و تجربه جراح بینی مشهد

یکی از مهم ترین و اصلی ترین سوالاتی که ممکن است ذهن افراد را به خود درگیر نماید این است که چگونه می توانیم بفهمیم که جراح یا پزشک مورد نظر ما از تجربه ، مهارت و دانش بسیار بالا برخوردار است ؟ برای پاسخ به این سوال باید بگویم که فهمیدن این موضوع با وجود تعداد جراحان بسیار زیاد که خود را بهترین و با تجربه ترین می نامند بسیار سخت و دشوار می باشد. اما با این وجود بد نیست که در زمان انتخاب علاوه بر ویژگی های گفته شده فوق به چندین نکته و نشانه های خارجی دقت نمایید. نکاتی که در ادامه این مقاله گفته می شود باید در رابطه با بهترین جراح بینی در مشهد یا سایر شهر های ایران صدق نماید. این نکات عبارت اند از:

 • انجام عمل های بینی متعدد

یک جراح بینی خوب و با تجربه باید به دلیل تخصص ، مهارت و جایگاهی که دارد عمل های بسیار زیادی را در طول دوره طبابت خود انجام داده باشد. پیگیری این که یک دکتر رینوپلاستی چه تعداد این عمل را انجام داده است به تعداد نمونه کار های موجود در صفحه رسمی اینستاگرام و وب سایت خود بستگی دارد. مراجعه کردن به این صفحات و دیدن نمونه کار های بهترین جراح دماغ انتخابی و بررسی آن ها باعث می شود شما از تعداد جراحی های انجام شده توسط پزشک آگاهی پیدا کنید.

 • داشتن بهترین نمونه کار ها

مهم تر از تعداد عمل های که بهترین جراح بینی مشهد مورد نظر انجام داده است کیفیت و زیبایی نتیجه به وجود آمده اس. شما باید به تصاویر گرفته شده از نتیجه عمل ها در صفحات مجازی دقت بسیار زیادی کنید تا بتوانید میزان کیفیت نتیجه حاصل شده را بفهمید. علاوه بر آن نیز همانطور که گفته شد با بیماران سابق او ارتباط برقرار کنید و از وی در رابطه با میزان رضایتمندی ، کیفیت تنفس بعد از عمل و موفقیت آمیز بودن یا نبودن عمل چندین سوال بپرسید. همچنین شما می توانید در زمان مشاهده نمونه کار ها فرم چشم ها بعد از این فرآیند ، نوع بخیه ، فرم بینی بلافاصله بعد از عمل و غیره را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید.

 

اهمیت تخصص و تحصیلات جراح بینی

ما در طول این مقاله چندین بار بیان کردیم که دکتر عمل بینی خوب در مشهد ، شما باید از تحصیلات ، تخصص و مهارت بسیار بالایی برخوردار باشد، اما چرا ؟ چرا تمامی افراد برای اطمینان از پزشک و سپردن خودشان به او نیاز دارند تا بدانند که آیا پزشک در زمینه عمل های زیبایی پلاستیک از تخصص ، دانش و مهارت بسیار بالایی برخوردار است یا خیر ؟ چرا این نکته بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد ؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم که بهترین جراح بینی مشهد که قادر است این فرایند را به نحوه احسنت انجام دهد و نتیجه ای ایده آل و مطلوبی حاصل نماید به تخصص و دانش بسیار زیادی نیاز دارد، وی برای کسب مهارت ، دانش و تجربه کافی نیاز دارد تا دوره های تخصصی و فوق تخصصی را بگذرانند.  جراح زیبایی بینی مورد نظر ، ابتدا باید 7 سال در دوره پزشکی عمومی تحصیل نموده و سپس به مدت 4 سال مشغول به گذراندن دوره تخصصی گوش و حلق و بینی باشد. پس از آن نیز برای کسب مهارت و تجربه بیشتر باید به مدت ۱/۵ سال دوره فوق تخصصی فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت را طی نماید.

اما برخی از افراد به دلیل اینکه هزینه کمتری بپردازند ؛ برای انجام این پروسه نزد پزشکان عمومی که در این حوزه از تخصص بسیار کمی برخوردار اند می روند. به بیانی دیگر حاضر اند صورت و بدن خود را به دست کسانی بسپارند که در این حوزه هیچ تجربه ، علم و تخصصی ندارند. نتیجه این نوع از فرایندها نیز قبل از انجام آن مشخص بوده و معمولا یک آسیب جبران ناپذیر به زیبایی و عملکرد تنفسی وارد می شود. بهترین جراح بینی آقا در مشهد یا سایر شهر های ایران حتما حتما باید دارای بورد تخصصی عمل های زیبایی صورت باشند و از مهارت و تجربه کافی در زمینه عمل های زیبایی برخوردار باشند تا بتوانند بهترین و زیباترین نتیجه را برای متقاضیان خود به ارمغان بیاورند.

 

جراح بینی مشهد - دکتر زرین قلم

اهداف عمل بینی با بهترین جراح بینی مشهد

عمل بینی با دو هدف زیبایی و درمانی انجام شده و سالانه هزاران نفر به منظور رفع ایرادات ظاهری و عملکردی بینی خود به جراحان بینی مراجعه می نمایند. اگر شما ساکن شهر زیبا و آرامش بخش مشهد هستید و برای انجام این عمل جراحی به دنبال بهترین جراح بینی مشهد هستید می توانیم به شما دکتر محمد علی زرین قلم بهترین و مجرب ترین جراح رینوپلاستی در مشهد معرفی کنیم. ایشان با تخصص ، تجربه و مهارتی که دارند ، قادر هستند ، بهترین و زیباترین فرم را برای بینی شما به ارمغان بیاورند.

بینی از نقشی بسیار حیاتی در صورت برخوردار است زیرا :

در مرکز چهره قرار داشته و برجسته است؛ همین امر موجب می شود تا بر زیبایی دیگر اجزای صورت موثر بوده، کوچکترین نقصی در آن سریعاً توجه اطرافیان را به خود جلب نموده و علاوه بر نازیبایی خود بینی ، زیبایی دیگر اجزای صورت را نیز تحت تاثیر قرار داده ، هارمونی و تناسب چهره را بر هم بزند.
نقش مهمی در تنفس افراد ایفا نموده و حس بویایی نیز توسط آن انجام می شود. لذا وجود مشکلات عملکردی همچون انحراف و پولیپ ، موجب بروز مشکلات بسیاری همچون وجود مشکل در نفس کشیدن و افزایش عفونت و ترشحات پشت حلق می شود.

برخی از افراد گمان می کنند که اگر بهترین جراح رینوپلاستی مشهد یا هر شهری که در آن سکونت دارند را برای انجام عملشان انتخاب کنند ، رضایت بخش بودن نتیجه عمل دماغ شان تضمین شده است ، در صورتی که چنین نیست. ما در ذیل در رابطه با عوامل موثر در نتیجه جراحی صحبت کرده ایم.

 

عوامل موثر بر رضایت بخش بودن نتیجه جراحی

کسی نمی تواند منکر نقش بسیار موثر جراح بینی با تجربه و مهارت مشهد ، در موفقیت آمیز بودن یا نبودن نتیجه این پروسه شود اما افراد باید بدانند عوامل دیگری نیز در نتیجه جراحی موثر هستند ، آن ها را رعایت نموده و با در نظر گرفتن این عوامل انتظارات معقول و منطقی از نتیجه جراحی داشته باشند.

میزان ایرادات بینی :

بر کسی پوشیده نیست که هر چه ایرادات بینی کمتر بوده و از پیچیدگی زیاد برخوردار نباشند نتیجه جراحی مطلوب تر خواهد بود؛ در برخی موارد میزان پیچیدگی مشکلات بینی به قدری زیاد است که هرچه جراح بینی مشهد ، ماهر و مجرب نیز باشد توانایی رفع آن ها با یکبار جراحی را نخواهد داشت.

نوع بینی :

کم بودن ضخامت پوست و مستحکم بودن ساختار غضروفی-استخوانی بینی تاثیر بسیار زیادی در رضایت بخش بودن نتیجه به دست آمده از عمل دارد. دقیقاً به همین علت است که نتایج عمل کردن بینی های استخوانی نسبت به نتایج جراحی کردن بینی های گوشتی به مراتب بهتر بوده و با اقبال بیشتری برخوردار است.

توصیه های دکتر زرین قلم ، جراح بینی مشهد در خصوص مراقبت های بعد از عمل رینوپلاستی

 

 

چرا دکتر محمد علی زرین قلم بهترین انتخاب برای جراحی بینی شماست ؟

جایگاه آکادمیک :

میزان شهرت و جایگاه جراح بینی مشهد در مجموعه های پزشکی مختلف از دیگر شاخصه های مهمی است که در این امر باید به آن توجه نمود. برای مثال عضویت در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی و همچنین میزان سابقه کاری و دارا بودن مقالات تخصصی در این زمینه مزیت و ویژگی های مثبتی به شمار می آید که لازم است به آن توجه داشته باشید.

توانایی برقراری ارتباط با متقاضیان :

از دیگر شاخص های مهم در پیدا کردن یک جراح رینوپلاستی خوب برای عمل بینی در مشهد مورد نظر خود ، توانایی صحبت کردن پزشک با بیماران در جلسه مشاوره و میزان علاقه او به گفت و گو و صحبت با مراجعه کنندگان و توجه به خواسته ها و سوالاتی است که بیمار در این جلسه مطرح می نماید. همچنین مسئولیت پذیری ، صحبت در رابطه با سوابق بیماری و داروهای مصرفی مراجعه کننده ، بررسی وضعیت و خواسته های بیمار و ایجاد یک طرح درمانی کامل و رضایت بخش از جمله موارد مهم در انتخاب جراح بینی مشهد است.

تجهیزات و موقعیت مکانی مطب :
از جمله موارد مهمی که توصیه می شود در انتخاب یک پزشک خوب برای انجام عمل زیبایی بینی خود در شهر مشهد و یا سایر شهرهای ایران در نظر داشته باشید ، شرایط و موقعیت مکانی مطب است. بعد از انجام جراحی نیز برای بررسی وضعیت بینی ، تعویض چسب ، برداشتن آتل نیاز به مراجعه متعدد به پزشک خود دارید ؛ از این رو لازم است موقعیت مکانی مطب به محل زندگی شما نزدیک باشد تا در رفت و آمد دچار مشکل نشوید. همچنین رفتار کارمندان مطب و نحوه برخورد آن ها با مراجعه کنندگان از اهمیت بالایی برخوردار است. ایجاد یک محیط آرامش بخش ، دارا بودن مجوزهای لازم ، برخورداری از تجهیزات مورد نیاز برای کشیدن بخیه و سایر امور را می توان از دیگر فاکتورهای مهم در ارتباط با این موضوع دانست.

بررسی تعداد جراحی های انجام شده :

یکی از مواردی که می تواند نشان دهنده تجربه ، تبحر و مهارت جراح بینی مشهد باشد ، تعداد عمل های زیبایی است که پزشک در طی سال های فعالیت خود در زمینه رینوپلاستی انجام داده است ؛ حال هر چه تعداد عمل های موفق انجام شده بیشتر باشد ، جراح از مهارت و تخصص بیشتری برخوردار خواهد بود.

تصاویر قبل و بعد از رینوپلاستی با بهترین جراح آقا در مشهد

بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد

بینی گوشتی از پر ریسک ترین عمل های زیبایی به شمار می آید. علت آن است که این نوع بینی ها دارای ساختار ضعیف و پوست ضخیمی هستند که همین عامل موجب می شود تا محدودیت هایی در پروسه رینوپلاستی ایجاد شود. با توجه به محدودیت ها و چالش های این جراحی ممکن است برخی از پزشکان از انجام این فرایند زیبایی خودداری کنند ؛ در حالی که یک دکتر بینی متبحر و با مهارت در زمینه عمل بینی های گوشتی در مشهد می تواند شما را به یک نتیجه مطلوب و رضایت بخش از این جراحی برساند. در واقع بهترین جراح بینی مشهد تلاش می کند با استفاده از تکنیک های مدرن و به کار گیری غضروف از قسمت تیغه بینی ، بافت غضروفی بینی گوشتی را تقویت نموده و شکل مناسبی به آن ببخشد ؛ به این ترتیب از افتادگی و تغییر شکل بینی به مرور جلوگیری می شود. در صورتی که غضروف های بینی کافی نباشد ، می توان از غضروف پشت گوش یا دنده بیمار برای این منظور استفاده نمود.

نکته بسیار مهم در این امر این است که یک جراح بینی گوشتی خوب در شهر مشهد ، از برداشتن بیش از حد بافت های چربی و کوچک کردن بینی خودداری می کند ؛ در واقع باید بدانید که بهترین مدل برای بینی گوشتی ، فرم طبیعی محسوب می شود ؛ چرا که در اینصورت می توان نواقص و مشکلات بینی را برطرف نمود و فرم مطلوبی و زیبایی به بینی بخشید تا بینی در تناسب کامل با صورت و سایر اجزای چهره قرار بگیرد. در حالی که به دلیل ضخیم بودن پوست نمی توان نتیجه خوبی از فرم فانتزی یا عروسکی به دست آورد. همچنین طبیعی جراحی شدن بینی گوشتی مانع از مشکلات تنفسی بعد از عمل می شود. شما با مراجعه به بهترین دکتر بینی گوشتی مشهد می توانید از یک نتیجه عالی و بدون عارضه برخوردار شوید.

بهترین جراح بینی استخوانی در مشهد

هر چند که بینی استخوانی نسبت به بینی گوشتی از حساسیت های کمتری برخوردار بوده و اغلب این گروه از افراد نتیجه خوب و موفقیت آمیزی را از عمل بینی دریافت می کنند ؛ با این حال لازم است شما در انتخاب جراح بینی استخوانی مشهد نیز دقت کافی داشته باشید ؛ چرا که کمی بی دقتی می تواند نتیجه عمل شما را با تغییر همراه کرده و مشکلاتی جدی برای شما ایجاد نماید. بنابراین اگر بینی شما از پوست و غضروف های خوبی برخوردار است ، با کمی تحقیق و جستجو و مراجعه به پزشک خوب برای عمل بینی در مشهد ، می توانید به یک نتیجه ایده آل و رضایت بخش دست پیدا کنید.

 

بهترین جراح برای عمل بینی طبیعی در مشهد

امروزه بیشتر افراد خواستار یک نتیجه کاملا طبیعی از بینی خود هستند. در گذشته مردان تمایل بیشتری به فرم طبیعی داشتند ، در حالی که امروزه بیشتر خانم ها نیز تنها دوست دارند عیوب و مشکلات بینی آن ها برطرف شده و بینی در تناسب با سایر اجزای صورت قرار بگیرد. این گروه از افراد تاکید زیادی دارند که دوست ندارند نتیجه جراحی بینی آن ها مصنوعی یا فانتزی باشد. این پروسه با مزیت های زیادی همراه بوده و ریسک بروز مشکلات تنفسی بعد از عمل را کاهش می دهد. برای اینکه به نتیجه خوبی از جراحی بینی طبیعی دست پیدا کنید ، لازم است حتما به پزشکی مراجعه نمایید که در این زمینه تخصص و مهارت کافی را داشته باشد. نکته مهمی که باید بدانید این است که عمل بینی طبیعی به معنی عدم تغییر شکل و سایز بینی نیست ؛ در واقع در طی این پروسه باید بینی به نحوی تغییر پیدا کند که کاملا متناسب با اجزای صورت قرار بگیرد و فرم طبیعی داشته باشد که این موضوع به تکنیک و مهارت بالایی نیاز دارد ؛ از این رو تنها با مراجعه به بهترین جراح بینی مشهد ، می توانید به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

بهترین جراح بینی ترمیمی در مشهد

افراد معمولا به دو دلیل تصمیم به جراحی مجدد یا عمل ترمیمی می گیرند. در حالت اول بینی پس از عمل به دلیل وارد شدن ضربه دچار مشکل می شود که نیاز به ترمیم و اصلاح پیدا می کند. حالت دوم زمانی است که فرد از جراحی اولیه بینی خود رضایت کافی نداشته و به دلیل مشکلاتی که ایجاد شده ناچار به عمل ترمیمی می شود. دقت داشته باشید که این جراحی نسبت به عمل اولیه به تخصص و مهارت بیشتری نیاز دارد و همین موضوع هزینه و دستمزد بهترین جراح ترمیمی بینی در مشهد را بالا می برد. با این حال لازم است به سلامت و زیبایی خود اهمیت داده و صرف نظر از هزینه به دنبال یافتن بهترین جراح بینی ثانویه در مشهد باشید که در زمینه در عمل های ترمیمی مهارت و تجربه خوبی داشته باشد. ضمن اینکه باید این نکته را در نظر داشته باشید برخی از پزشکان از انجام عمل های ترمیمی جراحان دیگر خودداری می کنند. همچنین توصیه می شود در قدم اول برای اصلاح و ترمیم بینی به دکتر بینی خود مراجعه نمایید. در ادامه می توانید صحبت های دکتر زرین قلم ، پزشک بینی مشهد را در رابطه با جای بخیه ها بعد از عمل زیبایی بینی مشاهده نمایید.

 

بهترین جراح بینی مردانه در مشهد

یکی از نگرانی ها و دغدغه های اصلی آقایان در انجام عمل زیبایی بینی ، در خصوص ظریف و فانتزی شدن بینی به نحوی است که جذابیت های چهره مردانه آن ها از بین برود ؛ از این رو بهترین جراح بینی مردان در طی عمل رینوپلاستی در مشهد ، تلاش می کند تا با حفظ تناسب میان اعضای چهره مشکلات بینی را به نحوی برطرف نماید که بعد از جراحی ، بینی ساختاری کاملا طبیعی و مردانه داشته باشد که این موضوع خود به جذابیت های بیشتر چهره مردانه کمک می کند. در طی عمل بینی آقایان ، جراح تلاش می کند از ایجاد نوک سربالا ، کوچک کردن بیش از حد بینی ، قلمی و نوک تیز کردن بینی خودداری کند. همچنین ایجاد قوس و فاصله زیاد میان نوک بینی و لب بالا مناسب چهره آقایان نیست. در ادامه می توانید یکی از نمونه کارهای عمل زیبایی آقایان با دکتر زرین قلم ، دکتر بینی خوب در مشهد را مشاهده نمایید. برای دیدن تصاویر بیشتر می توانید به گالری تصاویر سایت مراجعه نمایید.

 

 

اشتباهات جبران نشدنی در انتخاب جراح بینی

دقت داشته باشید که نتیجه عمل بینی تا پایان عمر ماندگار بوده و کاملا بدون بازگشت است. بنابراین همین موضوع کافی است تا شما را وادار نماید تا در انتخاب یک پزشک خوب برای عمل بینی وسواس و دقت زیادی به خرج دهید. دقت داشته باشید که انتخاب پزشک نامناسب و بدون تجربه می تواند عواقب ناخوشایندی را به همراه داشته باشد. این عواقب شامل مشکلات تنفسی تا ایرادات ظاهری در بینی بوده که فرد را می تواند در معرض افسردگی و انزوای اجتماعی قرار دهد. لازم است این نکته را به خاطر داشته باشید که اگر در انتخاب و یافتن بهترین جراح بینی مشهد دقت و زمان کافی صرف نکنید ، ممکن است با مشکلات و عواقب زیر مواجه شوید :

 • صدمه دیدن مجرای اشکی
 • کاهش حس بویایی
 • خونریزی های شدید از بینی
 • اختلال و مشکل در تنفس
 • واکنش به بیهوشی
 • عدم تقارن حفره های بینی
 • مشکلات روحی ناشی از عدم رضایت از فرم بینی
 • عفونت بینی
 • نکروز شدن بافت بینی
 • سوراخ شدن تیغه سپتوم

قدرت فضای مجازی در انتخاب جراح بینی مشهد

خوشبختانه فضای مجازی و تعامل با سایر کاربران می تواند شما را در انتخاب بهترین دکتر بینی در شهر مشهد راهنمایی کند. نباید قدرت شبکه های اجتماعی را در این خصوص دست کم بگیرید. استفاده از تجربه دیگران می تواند شما را به شناخت خوبی از دکتر بینی موردنظرتان برساند. جستجو در اینترنت و مطالعه سوابق کاری جراحان بینی مشهد نیز می تواند راهنمای خوبی باشد. شما می توانید در اینترنت شروع به جستجو در مورد بهترین جراحان بینی مشهد نمایید و سپس در خصوص رزومه کاری هر جراح به صورت جداگانه تحقیق و جستجو نمایید.

یک نکته مهم : اینترنت و فضای مجازی هر چند که در بسیاری از امور کمک کننده بوده و انجام بسیاری از کارها را راحت نموده است ، با این حال نیاز به آگاهی هایی دارد تا در حین استفاده از آن دچار اشتباه نشویم و فریب کلاهبرداران و افراد سودجو را نخوریم. در همین راستا ممکن است برخی افراد با دریافت هزینه هایی در فضای مجازی اقدام به تبلیغ برای یک جراح زیبایی بینی نمایند و برای جذب بیشتر مشتری ، اسامی پزشکان دیگر را تخریب نمایند. به همین دلیل است که نباید تنها به اطلاعاتی که از این رسانه ها به دست می آورید ، تکیه کنید. حتما مشاوره حضوری با جراح رینوپلاستی داشته باشید و با سایر بیمارانی که تجربه جراحی با دکتر بینی مورد نظر شما را داشته اند صحبت نمایید و از میزان رضایت آن ها مطمئن شوید.

 

چرا انتخاب اول زیباجویان مشهد دکتر محمد علی زرین قلم است ؟

جراح با تجربه و مهارت بالا : با انتخاب یک جراح بینی با تجربه و مهارت بالا، شانس موفقیت عمل بینی بالاتر خواهد بود و این باور که نتیجه جراحی های فانتزی و نیمه فانتزی در هر فردی با نتیجه عالی همراه نبوده بسیار عالی و رضایت بخش خواهد بود.

وجود امکانات و تجهیزات کافی در اتاق عمل جراح : در انتخاب یک جراح حرفه‌ ای ، اطمینان حاصل کنید که وی از امکانات و تجهیزات پزشکی پیشرفته استفاده می‌کند تا جراحی با کیفیت و ایمن انجام شود ، جالب است بدانید که جراحی بینی عروسکی و نیمه عروسکی دارای پیچیدگی های بسیاری می باشد که تنها یک پزشک ماهر با امکانات کافی می تواند از عهده آن بر اید.

وجود نمونه کارهای عالی از این پروسه جراحی : نمونه ‌هایی از کارهای قبل و بعد از جراحی بینی جراح را بررسی کنید ، تا مطمئن شوید نتایج تحت عنوان فانتزی و نیمه فانتزی به انتظارتان می‌رسد.

کسب اطمینان از توانایی ارتباطی پزشک: درک و ارتباط خوب با جراح بینی امری حیاتی است. مطمئن شوید که شما ویژگی‌ها و انتظاراتتان را به ایشان بیان کنید و او بتواند به درستی راهنمایی تان کند. در واقع رینوپلاستی به سبک ها فانتزی و نیمه فانتزی حساسیت بالایی خواهد داشت در نتیجه باید پزشک شما اطلاعات درستی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

اهمیت داشتن دقت بالا در انتخاب بهترین جراح بینی در مشهد برای اطمینان از خروجی بهتر و کاهش ریسک ‌های مربوط به جراحی بینی بسیار مهم است. بنابراین شما زیبا جویان عزیز باید دقت بالایی در این زمینه داشته باشید تا از ریسک بالای رینوپلاستی عروسکی کاسته شود.

 

دانلود PDF مقاله


 

دکتر محمدعلی زرین قلم

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

نظرات

0 0 آرا
Article Rating
ثبت نام
اطلاع از
guest
9 پرسش ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
شهسواری
شهسواری
11 ماه ها گذشته

دکتر عمل بینی قسطی تو مشهد انجام میدن ؟

وحیدی
وحیدی
11 ماه ها گذشته

من بینیم خیلی گوشتی بود پیش هر دکتری میرفتم قبول نمیکرد عمل کنم تا اینکه یکی از دوستان دکتر زرین قلم رو بهم معرفی کرد الان یک سال و نیمه جراحی کردم و واقعا از فرم بینیم راضی هستمو می تونم بگم ایشون بهترین جراح بینی گوشتی در شهر مشهد هستن

راشدی
راشدی
9 ماه ها گذشته

سلام من هشت ماهه جراحی بینی انجام دادم می تونم برای ورم بینی آمپول کورتون بزنم ؟ 

کیمیا
کیمیا
8 ماه ها گذشته

من توی لیست بهترین جراحان بینی مشهد با دکتر زرین قلم اشنا شدیم بعد دیدن نمونه کارها واقعا مصمم شدم با ایشون جراحی انجام بدم الان شش ماه از عملم میگذره و واقعا از نتیجه راضی هستم

فاطمه
فاطمه
9 ماه ها گذشته

من سال پیش عمل کردم ، خیلی راضیم ، بینیم استخوانی بود که عالی شد
دکتر بسیار خوش اخلاق و با حوصله هستن

زرگر
زرگر
9 ماه ها گذشته

بهترین دکتر عمل بینی مشهد کیه که هزینه جراحیشم ارزون باشه ؟ کسی تجربه جراحی بینی با دکتر زرین قلم رو داشته که بینیش گوشتی باشه ؟

داوودی
داوودی
7 ماه ها گذشته

من نمیدونم بینم گوشتی یا استخوانی این مورد در جلسه مشاوره با دکتر عمل بینی مشخص میشه ؟

ستاره
ستاره
7 ماه ها گذشته

 برای جلوگیری از عطسه بعد از جراحی بینی باید چیکار کرد ؟ من بینیم خیلی حساس شده و ماه اول بعد از جراحی بینیم هستش نگران آسیب دیدگی بینیم هستم

اشکان
اشکان
7 ماه ها گذشته

سلام جناب دکتر زرین قلم می خواستم بدونم برای عمل بینی یک شخص 18 ساله به رضایت والدین نیاز هست یا خیر ؟