عمل بینی با دو هدف زیبایی و درمانی انجام شده و سالانه هزاران نفر به منظور رفع ایرادات ظاهری و عملکردی بینی خود به جراحان بینی مراجعه می نمایند. اگر شما ساکن شهر زیبا و آرامش بخش مشهد هستید و برای انجام این عمل جراحی به دنبال بهترین جراح بینی مشهد هستید می توانیم به شما دکتر محمد علی زرین قلم بهترین و مجرب ترین جراح بینی در مشهد معرفی کنیم. ایشان با تخصص ، تجربه و مهارتی که دارند قادر اند بهترین و زیبا ترین فرم را برای بینی شما به ارمغان بیاورند.

جراح بینی مشهد

بینی از نقشی بسیار حیاتی در صورت برخوردار است زیرا :

  • در مرکز چهره قرار داشته و برجسته است؛ همین امر موجب می شود تا بر زیبایی دیگر اجزای صورت موثر بوده، کوچکترین نقصی در آن سریعاً توجه اطرافیان را به خود جلب نموده و علاوه بر نازیبایی خود بینی، زیبایی دیگر اجزای صورت را نیز تحت تاثیر قرار داده، هارمونی و تناسب چهره را بر هم بزند.
  • نقش مهمی در تنفس افراد ایفا نموده و حس بویایی نیز توسط آن انجام می شود. لذا وجود مشکلات عملکردی همچون انحراف و پولیپ، موجب بروز مشکلات بسیاری همچون وجود مشکل در نفس کشیدن و افزایش عفونت و ترشحات پشت حلق می شود.

برخی از افراد گمان می کنند که اگر بهترین جراح بینی مشهد یا هر شهری که در آن سکونت دارند را برای انجام جراحی شان انتخاب کنند رضایت بخش بودن نتیجه جراحی دماغ شان تضمین شده است، در صورتی که چنین نیست. ما در ذیل در رابطه با عوامل موثر در نتیجه جراحی صحبت کرده ایم.

 

 

چه عواملی بر رضایت بخش بودن نتیجه جراحی موثر هستند؟

کسی نمی تواند منکر نقش بسیار موثر جراح بینی مشهد در موفقیت آمیز بودن یا نبودن نتیجه این پروسه شود اما افراد باید بدانند عوامل دیگری نیز در نتیجه جراحی موثر هستند، آن ها را رعایت نموده و با در نظر گرفتن این عوامل انتظارات معقول و منطقی از نتیجه جراحی داشته باشند.

  • میزان ایرادات بینی :

بر کسی پوشیده نیست که هر چه ایرادات بینی کمتر بوده و از پیچیدگی زیاد برخوردار نباشند نتیجه جراحی مطلوب تر خواهد بود؛ در برخی موارد میزان پیچیدگی مشکلات بینی به قدری زیاد است که هرچه جراح ماهر و مجرب نیز باشد توانایی رفع آن ها با یکبار جراحی  را نخواهد داشت.

  • نوع بینی :

کم بودن ضخامت پوست و مستحکم بودن ساختار غضروفی-استخوانی بینی تاثیر بسیار زیادی در رضایت بخش بودن نتیجه به دست آمده از عمل دارد. دقیقاً به همین علت است که نتایج جراحی کردن بینی های استخوانی نسبت به نتایج جراحی کردن بینی های گوشتی به مراتب بهتر بوده و با اقبال بیشتری برخوردار است.

مراقبت های قبل و بعد از جراحی :

این نکات مراقبتی که دکتر محمدعلی زرین قلم ، جراح بینی مشهد پیش از جراحی توضیحات جامعی در رابطه با آن ها در اختیار بیماران خود قرار می دهد نه تنها تاثیر زیادی بر رضایت بخش بودن نتایج عمل بینی دارد بلکه منجر به هرچه بهتر و سریع تر سپری شدن روند بهبودی افراد نیز می  شوند.