همه چیز در مورد جراحی بینی مشهد

جراحی بینی مشهد : رینوپلاستی که تحت عنوان جراحی بینی نیز شناخته می شود یک روند جراحی پلاستیک است که شکل ظاهری بینی را بهبود می بخشد. جراحی بینی ، سپتوپلاستی یا سپتورینوپلاستی نیز می تواند مشکلات مرتبط با ساختار بینی از قبیل سپتوم کج و پشتیبانی دیواره بینی را درمان نماید.

دکتر محمدعلی زرین قلم مستقر در شهر مشهد جراح پلاستیک دارای بورد تخصصی با سال ها تجربه، خدمات رینوپلاستی را برای مردان و زنان در سطح کشور و سطح بین المللی ارائه می نماید.

 

جراحی بینی مشهد

 

رینوپلاستی چه مشکلاتی را درمان می کند؟

رینوپلاستی می تواند بخش های مختلف بینی افرادی را که از شکل ظاهری یا عملکرد آن ها ناراضی هستند، درمان نماید. این موارد عبارتند از:

  • شکل
  • پهنا
  • ساختار
  • ویژگی های دیگر بینی

چرا دکتر محمدعلی زرین قلم ؟

دکتر زرین قلم به عنوان یک جراح بینی برتر، تجربیات خود در زمینه رینوپلاستی اولیه، ترمیمی و سایر حوزه های مربوط به این روند را در اختیار جراحان دیگر قرار داده و با به روز ترین تکنیک های استفاده شده در عرصه رینوپلاستی در سراسر دنیا آشنایی کامل دارد.

چه کسانی داوطلب ایده آل برای رینوپلاستی هستند؟

مشکلات زیبایی

بیمارانی که از شکل ظاهری بینی خود ناراضی هستند می توانند از رینوپلاستی بهره مند شوند. جراحی بینی می تواند شکل بیرونی، اندازه و برآمدگی بینی و سوراخ های آن را برای متعادل ساختن ویژگی های صورت و بهبود هارمونی آن اصلاح کند. مشکلات زیبایی که می تواند افراد را به انجام رینوپلاستی ترغیب کند شامل ناهنجاری های ژنتیکی، بدشکلی های مادرزادی و آسیب ها به این اندام می باشد. تصویر برداری های دو بعدی Mirror و سه بعدی Vectra برای مشاهده نتیجه رینوپلاستی در طول مشاوره در اختیار بیماران قرار دارد.

 

 

مشکلات تنفسی

شکل و موقعیت ساختارهای داخلی بینی تاثیر قابل ملاحظه ای برروی تنفس بیماران دارد. با قرار گرفتن تحت جراحی بینی دیواره کج بین دو طرف بینی صاف می شود. این روند که تحت عنوان سپتوپلاستی نامیده می شود می تواند سپتوم کج را برای بهبود مسیر عبور هوا بدون تغییر شکل بیرونی بینی درمان کند. در صورت تمایل سپتوپلاستی و رینوپلاستی برای بهبود عملکرد و زیبایی بینی با یکدیگر ترکیب می شود.

اصلاح نتایج نامطلوب جراحی بینی

بیمارانی که قبلاً یک یا چند بار تحت رینوپلاستی قرار گرفته و نتایج ایده آلی بدست نیاورده اند می توانند از رینوپلاستی ترمیمی با دکتر محمد علی زرین قلم بهره مند شوند.

جراحی بینی ترمیمی شکل و عملکرد بینی را بازیابی کرده و برای بیمارانی که نوک بینی آن ها بدشکل شده، سوراخ های بینی شان دندانه دار شده، پل بینی شان باریک یا تخریب شده، دچار مشکلات تنفسی شده اند یا با مشکلات دیگری دست و پنجه نرم می کنند، گزینه کارسازی می باشد. هر بیماری که به دنبال انجام جراحی بینی ثانویه است، باید جراحی بینی خود را به دست متخصصی بسپارد که در انجام رینوپلاستی ترمیمی صاحب تجربه است چون این جراحی به سطح پیشرفته ای از تکنیک و مهارت جراحی نیاز دارد.